cs en

 

Hodinový hotel Apartmány

 HODINOVÝ HOTEL PRAHA 5P APARTMÁNY     NON STOP  TEL 732885243

Hodinový hotel Praha 5P apartmány  na Praze 5 - Smíchově. Nabízíme Vám pokoje k pronájmu na 1 hodinu či na celou noc. Diskrétní Hodinový hotel Praha apatmány pro Vaše intimní schůzky za příjemnou cenu.

Hodinový hotel Praha 5P apartmány pro milence, páry, či skupinky, které si to chtějí užít, ale nemají to správné místo. Hodinový Hotel Praha 5P apartmány nabízí diskrétní prostředí, kde Vás nebude nikdo rušit! Potřebujete se neplánovaně a rychle někde ubytovat třeba jen na chvíli? Najdete nás na Smíchově v ulici V lesíčku 8.    ZOBRAZIT MAPU

Náš hodinový hotel Praha 5P apartmány Vám poskytne to pravé útočiště. Recepce funguje NON STOP, můžete přijít kdykoliv. Garantujeme Vám čisté udržovené prostředí, diskrétní a milou obsluhu... a vše ostatní záleží už jen na Vás. Proto Vám přejeme, abyste si společné chvilky u nás opravdu užili a odnesli si ze hodinový hotel apartmány jen hezké vzpomínky.

 VIP POKOJ

Hodinový hotel Praha 5P aprtmány nabízí ojedinělý pokoj v Praze za naprosto bezkonkurenční cenu! Náš VIP pokoj je jako stvořený pro romantiku a relax zároveň! Naučte se "vypnout", nechte všechny starosti za dveřmi a vychutnejte si magické momenty se svojí milovanou osobou po boku právě v našem kouzelném VIP apartmánu. hodinový hotel je otevřen všem!

Přímo ve VIP hodinový hotel Praha 5P apartmány máte k dispozici kromě postele a vlastního sociálního zařízení taky SAUNU a WHIRLPOOL. A to vše jen sami pro sebe! Navštivte jedinečný hodinový hotel apartmány.

Hodinový Hotel Praha 5P apartmány skrývá VIP pokoj se saunou a s whirlpoolem! Vaše či Váš nejmilejší jistě ocení změnu, můžete relaxovat dlouhé hodiny v horké sauně a pak si dát uvolňující koupel ve vířivce. Jak využijete čas v našem Mileneckém Azylu 5P už je jen na Vás a Vaší fantazii..

 

 POKOJE

Pokoje v Hodinový Hotel Praha 5P apartmány  jsou vybaveny sprchou + WC. TV + DVD s výběrem filmů pro dospělé. Vždy čisté a připravené! Foto pokojů naleznete ve fotogalerii.

Pro rezervaci pokoje v Hodinový hotel Praha 5P apartmány volejte kdykoliv číslo níže. Dovoláte se na recepci, funguje NON STOP. Recepční Vám s výběrem pokoje ochotně poradí a rezervuje Vám ho na křestní jméno nebo přezdívku. V hodinový hotel Praha apartmány se nemusíte předkládat doklady, ani platit zálohu při rezervaci předem!

Využít můžete i bar Hodinový Hotel Praha 5P apartmány, kde si vyberete alko či nealko za příjemné ceny. Donáška až na pokoj. Přijďte k nám klidně jen na kávu a pak se uvidí...

 

 

KONTAKT

Adresa: V lesíčku 8, Praha 5

Tel.:  732 885 243

mail: club5p@seznam.cz

 

 

Garantujeme..

Náš hodinový hotel Praha 5P apartmány si zakládá především na čistém prostředí a diskrétnosti našich hostů. Chcete jen trochu soukromí na hezkém místě? Jste na správné adrese. hodinový hotel apartmány Spokojenost hostů je pro nás velmi důležitá, přijďte se přesvědčit a sami porovnejte ten rozdíl!